Wrz
04

Zapisy na lekcję pokazową.

 • Niezwykłe lekcje pokazowe w Leader School
  Nie zwlekaj, łap ostatnie wolne miejsca na bezpłatne lekcje pokazowe z języka angielskiego w Leader School. To wyjątkowa okazja, żeby zobaczyć, jak wygląda nowoczesne nauczanie. Przedstawimy Wam pierwszego w Polsce przyjaznego robota EMYSa, który mówi, słucha, reaguje na dotyk, jest multisensoryczny, oddziałuje na wiele zmysłów. Zaprezentujemy mówiący długopis TING, który zawsze podpowie jak wypowiedzieć nowo poznane słowo. Pokażemy stworzoną specjalnie dla naszych uczniów aplikację oraz platformę e-learningową. Wszystko odbędzie się z udziałem doświadczonych i przeszkolonych lektorów. Tylu nowości nie ma nikt.
  Chcesz być liderem dołącz do nas.
  Zapisy przez link
  Zapisz się
  lub telefonicznie 537939606

Lekcja pokazowa w Leader School Łęczna

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH