Przegapiłeś zajęcia?

Koniecznie sprawdź harmonogram zajęć Twojej szkoły Leader School aby nic Cię nie zaskoczyło!

Nasi lektorzy

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

Dorośli Łęczna
BLS Part-3
09.00
10.50

KMO
10.00
11.30
Climbers Jaśminowa
11.30
12.20
Kl. I
Climbers Jaśminowa
11.30
12.20
Kl. I
Leo Maniak 4
Techniki pamięciowe, logiczne myślenie, matematyka.
12.30
14.00

Climbers Jaśminowa
13.00
13.50
Kl. I
Matematyka
8 - 9 lat
12.30
13.20

Climbers Jaśminowa
13.00
13.50
Kl. I
Climbers Jaśminowa
Kl. I
13.00
13.50
ostatnie wolne miejsce

Runners Jaśminowa
13.10
14.00
Kl. II
Climbers Jaśminowa
Kl I
13.00
13.50
ostatnie wolne miejsce

Runners Jaśminowa
13.10
14.00
Kl. II
Climbers
14.30
15.20
Kl. I

Climbers
14.30
15.20

Flyers
14.30
15.20

Leo Maniak1
Ortografia, sprawne czytanie i notowanie, koncentracja, techniki pamięciowe.
14.30
16.30
7-8 lat

Little Ones
15.30
16.00

Pre- Starters
15.30
16.20

Starters
15.30
16.20
Kl. 0

Pre- Starters
16.10
17.00

Pre- Starters
16.10
17.00

Climbers
16.30
17.20
Kl. I

Pre- Starters
16.30
17.20

Little Ones
17.10
17.40

Climbers
17.10
18.00

Dorośli Łęczna
BLS Part-1
17.30
19.20
Flyers
14.30
15.20

Pre-Flyers
14.30
15.20

Pre-Flyers
14.30
15.20

Runners
14.30
15.20
Kl. II

Runners
14.30
15.20

Climbers
15.30
16.20
Kl. I

Pre-Starters
15.30
16.20

Runners
15.30
16.20

Champions
16.30
17.20

Little Ones
16.30
17.20

Pre-Flyers
16.30
17.20

Runners
16.30
17.20
Kl. II

Runners
16.30
17.20

Littie Ones
17.30
18.00

Starters
17.30
18.20

Starters
17.30
18.20

Dorośli Łęczna
BLS Part-6
17.30
19.20

Dorośli Łęczna
BLS P-4
17.30
19.20
Climbers
14.30
15.20
Kl. I

Climbers
14.30
15.20

Flyers
14.30
15.20

Matematyka
7 - 8 lat
14.30
15.20

Little Ones
15.30
16.00

Matematyka
6-7 lat
15.30
16.20

Pre- Starters
15.30
16.20

Starters
15.30
16.20
Kl. 0

Pre- Starters
16.10
17.00

Pre- Starters
16.10
17.00

Climbers
16.30
17.20
Kl. I

Pre- Starters
16.30
17.20

Little Ones
17.10
17.40

Climbers
17.10
18.00

Dorośli Łęczna
BLS Part-1
17.30
19.20
Flyers
14.30
15.20

Pre-Flyers
14.30
15.20

Pre-Flyers
14.30
15.20

Runners
14.30
15.20
Kl. II

Runners
14.30
15.20

Climbers
15.30
16.20
Kl. I

Pre-Starters
15.30
16.20

Runners
15.30
16.20

Champions
16.30
17.20

Little Ones
16.30
17.20

Pre-Flyers
16.30
17.20

Runners
16.30
17.20
Kl. II

Runners
16.30
17.20

Littie Ones
17.30
18.00

Starters
17.30
18.20

Starters
17.30
18.20

Dorośli Łęczna
BLS Part-6
17.30
19.20

Dorośli Łęczna
BLS P-4
17.30
19.20

Maturzyści
14.00
15.50

Leo Maniak1
Ortografia, sprawne czytanie i notowanie, koncentracja, techniki pamięciowe.
14.30
16.30
9-10 lat

KMO
15.00
16.30

Champions
16.00
17.50

Climbers
16.00
17.50
Kl. I

Flyers
16.00
17.50

Flyers
16.00
17.50

Runners
16.00
17.50

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Climbers
17.10
18.00
Climbers
17.10
18.00

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Pre- Starters
16.10
17.00
Pre- Starters
16.10
17.00

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Flyers
16.00
17.50

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Pre-Flyers
16.30
17.20
Pre-Flyers
16.30
17.20

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Pre-Flyers
14.30
15.20
Pre-Flyers
14.30
15.20

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Runners
16.00
17.50

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Starters
17.30
18.20
Starters
17.30
18.20

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Runners
16.30
17.20
Runners
16.30
17.20

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Runners
15.30
16.20
Runners
15.30
16.20

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Pre- Starters
15.30
16.20
Pre- Starters
15.30
16.20

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Pre- Starters
16.30
17.20
Pre- Starters
16.30
17.20

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Littie Ones
17.30
18.00
Littie Ones
17.30
18.00

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Climbers Jaśminowa
Kl. I
13.00
13.50
ostatnie wolne miejsce
Climbers Jaśminowa
Kl I
13.00
13.50
ostatnie wolne miejsce

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Runners Jaśminowa
13.10
14.00
Kl. II
Runners Jaśminowa
13.10
14.00
Kl. II

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Climbers Jaśminowa
11.30
12.20
Kl. I
Climbers Jaśminowa
11.30
12.20
Kl. I

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Climbers Jaśminowa
13.00
13.50
Kl. I
Climbers Jaśminowa
13.00
13.50
Kl. I

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Little Ones
17.10
17.40
Little Ones
17.10
17.40

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Flyers
14.30
15.20
Flyers
14.30
15.20

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Runners
14.30
15.20
Runners
14.30
15.20

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Climbers
14.30
15.20
Climbers
14.30
15.20

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Starters
17.30
18.20
Starters
17.30
18.20

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Pre- Starters
16.10
17.00
Pre- Starters
16.10
17.00

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Maturzyści
14.00
15.50

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Dorośli Łęczna
BLS Part-3
09.00
10.50

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Dorośli Łęczna
BLS Part-1
17.30
19.20
Dorośli Łęczna
BLS Part-1
17.30
19.20

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Dorośli Łęczna
BLS Part-6
17.30
19.20
Dorośli Łęczna
BLS Part-6
17.30
19.20

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
KMO
10.00
11.30
KMO
15.00
16.30

Piątek

  • KMO
    15.00 - 16.30

Sobota

  • KMO
    10.00 - 11.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Matematyka
8 - 9 lat
12.30
13.20
Matematyka
7 - 8 lat
14.30
15.20

Matematyka
6-7 lat
15.30
16.20

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Leo Maniak 4
Techniki pamięciowe, logiczne myślenie, matematyka.
12.30
14.00

Poniedziałek

Godziny wydarzenia niedostępne
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Leo Maniak1
Ortografia, sprawne czytanie i notowanie, koncentracja, techniki pamięciowe.
14.30
16.30
7-8 lat
Leo Maniak1
Ortografia, sprawne czytanie i notowanie, koncentracja, techniki pamięciowe.
14.30
16.30
9-10 lat

Poniedziałek

Piątek

Czcionki niedostępne!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Champions
16.30
17.20
Champions
16.30
17.20
Champions
16.00
17.50

Wtorek

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Pre-Flyers
14.30
15.20
Pre-Flyers
14.30
15.20

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Flyers
14.30
15.20
Flyers
14.30
15.20
Flyers
16.00
17.50

Wtorek

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Pre-Starters
15.30
16.20
Pre-Starters
15.30
16.20

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Little Ones
15.30
16.00
Little Ones
15.30
16.00
Little Ones
16.30
17.20
Little Ones
16.30
17.20

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Starters
15.30
16.20
Kl. 0
Starters
15.30
16.20
Kl. 0

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Runners
14.30
15.20
Kl. II
Runners
14.30
15.20
Kl. II
Runners
16.30
17.20
Kl. II
Runners
16.30
17.20
Kl. II

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Climbers
14.30
15.20
Kl. I
Climbers
14.30
15.20
Kl. I
Climbers
15.30
16.20
Kl. I
Climbers
15.30
16.20
Kl. I
Climbers
16.30
17.20
Kl. I
Climbers
16.30
17.20
Kl. I
Climbers
16.00
17.50
Kl. I

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Dorośli Łęczna
BLS P-4
17.30
19.20
Dorośli Łęczna
BLS P-4
17.30
19.20

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

KMO
10.00
11.30
Climbers Jaśminowa
11.30
12.20
Kl. I
Climbers Jaśminowa
11.30
12.20
Kl. I
Leo Maniak 4
Techniki pamięciowe, logiczne myślenie, matematyka.
12.30
14.00

Climbers Jaśminowa
13.00
13.50
Kl. I
Matematyka
8 - 9 lat
12.30
13.20

Climbers Jaśminowa
13.00
13.50
Kl. I
Climbers Jaśminowa
Kl. I
13.00
13.50
ostatnie wolne miejsce

Runners Jaśminowa
13.10
14.00
Kl. II
Climbers Jaśminowa
Kl I
13.00
13.50
ostatnie wolne miejsce

Runners Jaśminowa
13.10
14.00
Kl. II
Climbers
14.30
15.20
Kl. I

Climbers
14.30
15.20

Flyers
14.30
15.20

Leo Maniak1
Ortografia, sprawne czytanie i notowanie, koncentracja, techniki pamięciowe.
14.30
16.30
7-8 lat

Little Ones
15.30
16.00

Pre- Starters
15.30
16.20

Starters
15.30
16.20
Kl. 0

Pre- Starters
16.10
17.00

Pre- Starters
16.10
17.00

Climbers
16.30
17.20
Kl. I

Pre- Starters
16.30
17.20

Little Ones
17.10
17.40

Climbers
17.10
18.00
Flyers
14.30
15.20

Pre-Flyers
14.30
15.20

Pre-Flyers
14.30
15.20

Runners
14.30
15.20
Kl. II

Runners
14.30
15.20

Climbers
15.30
16.20
Kl. I

Pre-Starters
15.30
16.20

Runners
15.30
16.20

Champions
16.30
17.20

Little Ones
16.30
17.20

Pre-Flyers
16.30
17.20

Runners
16.30
17.20
Kl. II

Runners
16.30
17.20

Littie Ones
17.30
18.00

Starters
17.30
18.20

Starters
17.30
18.20
Climbers
14.30
15.20
Kl. I

Climbers
14.30
15.20

Flyers
14.30
15.20

Matematyka
7 - 8 lat
14.30
15.20

Little Ones
15.30
16.00

Matematyka
6-7 lat
15.30
16.20

Pre- Starters
15.30
16.20

Starters
15.30
16.20
Kl. 0

Pre- Starters
16.10
17.00

Pre- Starters
16.10
17.00

Climbers
16.30
17.20
Kl. I

Pre- Starters
16.30
17.20

Little Ones
17.10
17.40

Climbers
17.10
18.00
Flyers
14.30
15.20

Pre-Flyers
14.30
15.20

Pre-Flyers
14.30
15.20

Runners
14.30
15.20
Kl. II

Runners
14.30
15.20

Climbers
15.30
16.20
Kl. I

Pre-Starters
15.30
16.20

Runners
15.30
16.20

Champions
16.30
17.20

Little Ones
16.30
17.20

Pre-Flyers
16.30
17.20

Runners
16.30
17.20
Kl. II

Runners
16.30
17.20

Littie Ones
17.30
18.00

Starters
17.30
18.20

Starters
17.30
18.20

Maturzyści
14.00
15.50

Leo Maniak1
Ortografia, sprawne czytanie i notowanie, koncentracja, techniki pamięciowe.
14.30
16.30
9-10 lat

KMO
15.00
16.30

Champions
16.00
17.50

Climbers
16.00
17.50
Kl. I

Flyers
16.00
17.50

Flyers
16.00
17.50

Runners
16.00
17.50

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Dorośli Łęczna
BLS Part-3
09.00
10.50
Maturzyści
14.00
15.50
Dorośli Łęczna
BLS Part-1
17.30
19.20
Dorośli Łęczna
BLS Part-6
17.30
19.20

Dorośli Łęczna
BLS P-4
17.30
19.20
Dorośli Łęczna
BLS Part-1
17.30
19.20
Dorośli Łęczna
BLS Part-6
17.30
19.20

Dorośli Łęczna
BLS P-4
17.30
19.20

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Czcionki niedostępne!