ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ NASZYCH METOD

Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

WSZYSTKIE DZIECI ZAPRASZAM NA ANGIELSKI METODĄ
LEO ENGLISH


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Zosia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

METODA EFEKTYWNEJ NAUKI
ortografia, koncentracja, pamięć, notowanie, matematyka


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Janek

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ METODY BLS

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor dolor dolor ipsum

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy

Weronika

LEKTORKA LEO ENGLISH ORAZ METODY BLS -oprócz filologii angielskiej ze specjalnością nauczycielską również studia tłumaczeniowe. Akredytowany lektor Leader School. Interesuje się metodyką nauczania języków obcych. Pełna spokoju i cierpliwości, zawsze uśmiechnięta. Podczas zajęć stawia na przyjazną atmosferę, która przyczynia się do wysokich efektów w nauce.

Jola

LEKTORKA LEO ENGLISH ORAZ METODY BLS - nauczycielka języka angielskiego, absolwentka filologii angielskiej. Akredytowany lektor Leader School. Z zaangażowaniem i wielką pasją uczy angielskiego dzieci, młodzież i dorosłych. Nieustannie doskonali się w tej dziedzinie. Nie tylko dzieci ją uwielbiają. Zawsze uśmiechnięta pełna optymizmu i cierpliwości.

Ania

LEKTORKA LEO ENGLISH ORAZ METODY BLS - oprócz filologii angielskiej i studiów tłumaczeniowe. Posiada akredytację lektora Leader School. Jest niezwykle kreatywna. Zawsze promienna i uśmiechnięta - sprawia, że nikt nie boi się angielskiego.

Basia

TRENERKA PROGRAMU LEO MANIAK ORAZ MATEOO, osoba bardzo życzliwa i nawiązująca świetny kontakt z dziećmi. Ukończyła dwa kierunki studiów ze specjalnością nauczycielską. Akredytowany trener Leader School. Z wielką pasją i zaangażowaniem prowadzi zajęcia z technik pamięciowych, szybkiego czytania, ortografii, matematyki, logicznego myślenia i koncentracji. Na zajęciach wprowadza przyjazną atmosferę, która przekłada się na wysokie wyniki. Nieustannie doskonali swój warsztat metodyczny uczestnicząc w licznych szkoleniach u najlepszych specjalistów. Urodzona optymistka.

Iza

Lektorka BLS Komunikation, absolwentka filologii niemieckiej. Pełna optymizmu z uśmiechem na twarzy i pełnym zaangażowaniem potrafi przekazać wiedzę dzieciom i dorosłym. Do każdej lekcji przygotowuje się z wielkim zaangażowaniem.